KingTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KingTR

KingTR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babayı kurtardım

2 posters
YazarMesaj
alper99
Azimli Üye
alper99

Takımı : GALATASARAY
Meslek : ÖĞRENCİ

Babayı kurtardım Empty
MesajKonu: Babayı kurtardım   Babayı kurtardım Icon_minitimePerş. Kas. 29, 2007 9:33 pm

Yeni uzman olmuştu. Kasabada muayenehane açtı. Birkaç gün sonra biri geldi, onu doğuma çağırdı. Ertesi gün eve dönen doktoru, karısı merakla karşıladı: - "Nasıl oldu" - "Ah sorma, iyi değil. Çocuk ters geliyordu. Forsepsle almak zorunda kaldım. Fakat bir türlü çıkmadı, parçalandı. Bir saat sonra da annesi öldü." - "Vah vah, zavallı baba kimbilir ne kadar perişandır?" - "O da öldü." - "Anlayamadım... Nasıl o da öldü?" - "Forsepse dayanmış, bütün gücümle çekiyordum. Çocuğun bacağı kopunca bütün ağırlığımla arkaya düştüm. Adamcağız arkada duruyormuş. Başı duvara çarptı, beyin kanamasından öldü." Bir hafta sonra doktoru yine doğuma çağırdılar. Geç saatte yorgun argın dönünce, karısı: - "Doğum nasıl oldu?" diye sordu. Doktor: - "Gelişme var karıcığım. Bugün babayı kurtardım."
^ # The sTorm$
Moderator
^ # The sTorm$

Takımı : G â L â T â S â R â Y
Meslek : Öqrenci | - | ÖqreTmenci

Babayı kurtardım Empty
MesajKonu: Geri: Babayı kurtardım   Babayı kurtardım Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 6:32 pm

saoL qzL PayLaşım
https://kingtr.4umer.com

Babayı kurtardım
1 sayfadaki 1 sayfası